ZA ČISTEJŠIE STARÉ MESTO: KONTAJNEROVÉ AKCIE

 • access_time02.10.2016
 • ZA ČISTEJŠIE STARÉ MESTO: KONTAJNEROVÉ AKCIE

  Mať upratané Staré Mesto je v záujme nás všetkých. Poriadok a čistota v „srdci Bratislavy“ je stále problém. Žijem v Starom Meste. Aj mne záleží na tom, aby bola naša mestská štvrť krajšia a čistejšia.

  Pred troma rokmi som prvýkrát zorganizoval akciu ZA ČISTEJŠIE STARÉ MESTO. Zabezpečil som veľkorozmerný kontajner na zber odpadu, ktorý sa postupne presúval v rámci celého Starého Mesta. Akcia mala už vtedy neskutočný ohlas. Odvtedy upratovanie s kontajnerom opakujem každý rok. Od Staromešťanov som dostal veľa listov, že aktivitu vítajú, pozitívne vnímajú a očakávajú aj v budúcnosti.

  Kontajnerová akcia sa doteraz konala štyrikrát a určite v nej budem aj naďalej pokračovať. Touto akciou majú obyvatelia možnosť zbaviť sa neporiadku a zbytočných vecí a skrášliť si okolie svojich domov. A o to mi ide – pomôcť Staromešťanom upratať si vo svojom okolí, pretože tak každý z nás zároveň prispieva k väčšej čistote celého nášho Starého Mesta.

  Aj v roku 2018 som sa preto rozhodol usporiadať v poradí už 5. ročník akcie ZA ČISTEJŠIE STARÉ MESTO. Tak ako v predchádzajúcich rokoch, aj tento rok sa veľkorozmerný kontajner na zber odpadu postupne presúval ulicami Starého Mesta. V tejto aktivite určite plánujem pokračovať aj v roku 2019.

  Harmonogram pristavenia kontajnera

  Podobné články