O mne

Milí priatelia,

hnutiu SME RODINA sa vďaka Vám dostala česť byť súčasťou novej vlády. Prevzali sme žezlo v neľahkej dobe, dobe, kedy ľudia prahli po radikálnej zmene v spoločnosti, no zároveň nás všetkých zasiahla pandémia koronavírusu.

Nová vláda, ako aj parlament na čele s jeho predsedom Borisom Kollárom, lídrom hnutia SME RODINA, sa snaží v čo najkratšom čase urobiť všetky potrebné kroky na to, aby Slovensko prešlo týmto obdobím s čo najnižším počtom chorých. Ľudské zdravie je to najcennejšie, zároveň však musíme urobiť aj zásadné opatrenia týkajúce sa ekonomiky štátu, pomocných opatrení, aby ľudia mohli normálne žiť, fungovať a neprišli o svoje živobytie, prácu, majetok. Už teraz je jasné, že toto obdobie poznačí naše životy vo všetkých sférach a nič nebude ako predtým. No pevne verím, že všetko dobre dopadne. My sa budeme celým srdcom snažiť, aby sme pomohli našim občanom prejsť týmto obdobím čo najrýchlejšie a s čo najmenšími škodami.

Milí priatelia, sympatizanti, za seba osobne by som Vám rád ešte raz poďakoval za Vašu dôveru, ktorú ste mi prejavili v ostatných parlamentných voľbách. Váš mandát a môj poslanecký sľub ma plne zaväzuje, aby som po rokoch strávených v komunálnej politike pokračoval vo svojej práci pre vás, občanov Slovenskej republiky.

Okrem postu poslanca som bol zvolený za člena Výboru NR SR na preskúmavanie rozhodnutí Národného bezpečnostného úradu a člena Zahraničného výboru NR SR. Budem robiť všetko pre to, aby som svoju prácu poslanca Národnej rady Slovenskej republiky vykonával čo najzodpovednejšie.


Ing. Martin Borguľa, MBA
poslanec Národnej rady Slovenskej republiky