Rozpumpujme SRDCE BRATISLAVY!

 • access_time09.10.2016
 • Rozpumpujme SRDCE BRATISLAVY!

  Rozpumpujme SRDCE BRATISLAVY!

  My všetci môžeme prispieť k tomu, aby bolo STARÉ MESTO – SRDCE BRATISLAVY krajším a lepším miestom pre život. Zapoj sa do nášho projektu a pomôž nám rozpumpovať SRDCE BRATISLAVY. Pretože Staré Mesto si aj ty!

  srdcebratislavy_projekt

  Milujeme mesto Bratislava a hlavne jeho mestskú časť – STARÉ MESTO, ktoré považujeme za SRDCE BRATISLAVY. Miesto, ktoré by malo byť pýchou celého Slovenska, však nie je vždy ideálnym miestom na život. Až príliš často môžeme okolo seba vidieť špinu a neporiadok, neupravené parky, rozbité ihriská, schátrané budovy. A k tomu apatiu obyvateľov našej obľúbenej mestskej časti…

  Uvedomujeme si, že ak chceme spraviť STARÉ MESTO – SRDCE BRATISLAVY lepším miestom na život, mali by sa na jeho vylepšení podieľať nielen politici, ale aj jeho obyvatelia. Pretože Staré Mesto si aj ty! je v tvojej moci urobiť zo SRDCA BRATISLAVY miesto, na ktoré budeš hrdý.

  Preto sa zapoj do nášho projektu alebo ho zdieľaj s ostatnými, ktorí by boli ochotní prispieť k lepšej Bratislave. Pomôž nám rozpumpovať SRDCE BRATISLAVY.

  Related Posts