O mne

Milí priatelia,

hnutiu SME RODINA sa vďaka Vám dostala česť byť súčasťou novej vlády. Prevzali sme žezlo v neľahkej dobe, dobe, kedy ľudia prahli po radikálnej zmene v spoločnosti, no zároveň nás všetkých zasiahla pandémia koronavírusu.

Nová vláda, ako aj parlament na čele s jeho predsedom Borisom Kollárom, lídrom hnutia SME RODINA, sa snaží v čo najkratšom čase urobiť všetky potrebné kroky na to, aby Slovensko prešlo týmto obdobím s čo najnižším počtom chorých. Ľudské zdravie je to najcennejšie, zároveň však musíme urobiť aj zásadné opatrenia týkajúce sa ekonomiky štátu, pomocných opatrení, aby ľudia mohli normálne žiť, fungovať a neprišli o svoje živobytie, prácu, majetok. Už teraz je jasné, že toto obdobie poznačí naše životy vo všetkých sférach a nič nebude ako predtým. No pevne verím, že všetko dobre dopadne. My sa budeme celým srdcom snažiť, aby sme pomohli našim občanom prejsť týmto obdobím čo najrýchlejšie a s čo najmenšími škodami.

Milí priatelia, sympatizanti, za seba osobne by som Vám rád ešte raz poďakoval za Vašu dôveru, ktorú ste mi prejavili v ostatných parlamentných voľbách. Váš mandát a môj poslanecký sľub ma plne zaväzuje, aby som po rokoch strávených v komunálnej politike pokračoval vo svojej práci pre vás, občanov Slovenskej republiky.

Okrem postu poslanca som bol zvolený za člena Výboru NR SR na preskúmavanie rozhodnutí Národného bezpečnostného úradu a člena Výboru NR SR pre zdravotníctvo. Budem robiť všetko pre to, aby som svoju prácu poslanca Národnej rady Slovenskej republiky vykonával čo najzodpovednejšie.


Ing. Martin Borguľa, MBA